Τους υποψήφιους για τις εκλογές της Ένωσης Συντακτών Ημερησίων Εφημερίδων, ανακήρυξε η εφορευτική επιτροπή.

Οι εκλογές θα διεξαχθούν στις 31 Μαΐου 2018, στα γραφεία της Ένωσης (Στρ. Καλλάρη 5), από τις 9 π.μ. έως τις 5 μ.μ.

Αναλυτικά οι υποψήφιοι:

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Α. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ

Ανανιάδου Άννα του Χρήστου

Β. Συνδυασμός «ΑΣΥΝΤΑΧΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΑΓΩΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»

1. Αμοιρίδου Αναστασία του Γεωργίου

2. Γκίρμπας Ιωάννης του Πέτρου

3. Κάσαρης Παναγιώτης του Νικολάου

4. Κεκελιάδης Κωνσταντίνος του Δανιήλ

5. Μακρής Δημήτριος του Νικολάου

6. Μανδατζής Παναγιώτης του Μιχαήλ

7. Μεϊντάνη Μαρίνα του Γεωργίου

8. Μπίκας Χαράλαμπος του Σπυρίδωνος

9. Νικητόπουλος Στυλιανός του Νικήτα

10. Πάγκαλος Βασίλειος του Αθανασίου

11. Παπαδράγκα Ευαγγελία του Δημητρίου

12. Σπυριδωνίδης Ευάγγελος του Γεωργίου

13. Τσαπανίδου Ευαγγελία του Γεωργίου

14. Τσιχλάκης Δημήτριος του Αντωνίου

15. Τσολακίδης Γεώργιος του Ηλία

16. Φωτόπουλος Νικόλαος του Παύλου

17. Χαραλαμπίδης Παναγιώτης του Χρήστου

Γ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ - ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ»

1. Αμπατζή Μαρία του Αθανασίου

2. Βοϊτσίδης Ιωάννης του Αναστασίου

3. Γιαννίκη Αικατερίνη του Παναγιώτη

4. Δαδαλιάρας Ευγένιος του Κωνσταντίνου

5. Καρράς Νικόλαος του Χρήστου

6. Κοντογιαννίδης Ρωμανός του Τριανταφύλλου

7. Κοντογουλίδης Βασίλειος του Ηλία

8. Κουβεντίδης Γεώργιος του Σωκράτη

9. Μοσχούλας Άγγελος του Χρήστου

10. Νεστορίδης Παναγιώτης του Θεοδώρου

11. Πασχάλης Παύλος του Γεωργίου

12. Πλακίδας Ελευθέριος του Ευσταθίου

13. Προκοπίδου Σοφία του Ιωάννη

14. Ρέτζιος Αναστάσιος του Χρήστου

15. Σακισλόγλου Ιάκωβος του Ευστρατίου

16. Σιδηρόπουλος Ιωάννης του Δημητρίου

17. Σπιτσέρης Νικόλαος του Δημητρίου

18. Τουτσίδης Κωνσταντίνος του Ηλία

19. Τσαρούχα Ειρήνη του Νικολάου

20. Τσότσου Βασιλική του Αλέξανδρου

21. Χατζηεμμανουήλ Μαρία-Μάρνη του Δημητρίου

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

A. Συνδυασμός «ΑΣΥΝΤΑΧΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΑΓΩΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»

1. Ανδρικοπούλου Ελένη του Παναγιώτη

2. Χάτσιος Γεώργιος του Κωνσταντίνου

B. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ – ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ»

1. Μουτσάκης Χρήστος του Νικολάου

2. Μπαχτσεβάνη Αθανασία του Ιωάννη

3. Ρεπανάς Αντώνιος του Σταύρου

ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1. Βικόπουλος Αθανάσιος του Νικολάου

2. Καραούλη Μαρία του Γεωργίου

3. Κεσίδου Ελένη του Κωνσταντίνου

4. Οικονόμου Νικόλαος του Γεωργίου

5. Χατζηπαντελής Θεόδωρος του Συναχέρη

ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1. Λιάμης Λεωνίδας του Σπυρίδωνα

2. Μαυραγάνης Ξενοφών του Ευστρατίου

3. Μπαλογιάννη Φωτεινή του Χρήστου

4. Παπαφωτίου Αριάδνη του Βασιλείου

ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΙΜΗΣ ΚΑΙ ΔΕΟΝΤΟΛΟΓΙΑΣ

1. Ασλανίδης Νικόλαος του Γεωργίου

2. Βολωνάκης Νικόλαος του Γεωργίου

3. Δημαράς Νικόλαος του Θεοδώρου

4. Θεολογίδης Σωτήριος του Κλεάρχου

5. Κολοκοτρώνης Άγγελος του Χρήστου

6. Νεράντζης Παύλος του Παναγιώτη

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΥ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΥ ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ

1. Βάσσος Άγγελος του Νικολάου

2. Βολωνάκης Νικόλαος του Γεωργίου

3. Κωνσταντινίδου Μαγδαληνή του Βασιλείου

4. Πλακίδας Ελευθέριος του Ευσταθίου

5. Ρέτζιος Αναστάσιος του Χρήστου

6. Σακισλόγλου Ιάκωβος του Ευστρατίου

7. Τουτσίδης Κωνσταντίνος του Ηλία

8. Τριανταφύλλου Αλέξανδρος του Αστερίου

9. Χατζηεμμανουήλ Μαρία-Μάρνη του Δημητρίου